Metamorfozy Poznań

Moglibyśmy napisać książkę o tym, jakie cuda potrafi zdziałać właściwie wykonany makijaż. Najlepiej jednak moc sztuki wizażu oddadzą zdjęcia. Zapraszamy więc do zapoznania się z fotografiami kobiet, które przeszły totalną metamorfozę. Wszystko dzięki wybitnemu talentowi i umiejętnościom naszej wizażystki.

Każda z tych kobiet była niezwykle zadowolona z uzyskanego efektu, ale nie ma się czemu dziwić. Katarzyna potrafi wydobyć naturalne piękno Pań. Nie robi tego przez nakładanie kilogramów pudru. Prawidłowy makijaż nie na tym polega. W Face Fabric stronimy od sztuczności. Koncepcja wizażu musi korespondować z konkretnym typem urody, kształtem twarzy i rodzajem cery. Dlatego tak ważne jest indywidualne podejście do każdej z Klientek. Zanim nasza wizażystka zabierze się do pracy, często spędza sporo czasu na rozmowie z Paniami, które nas odwiedzają. Najpierw poznaje ich potrzeby, cel makijażu, dopiero później wdraża w życie swoją wizję. Nic więc dziwnego, że efekty widoczne na zdjęciach są tak oszałamiające.

Dzięki odpowiedniemu wizażowi można zamaskować nie tylko pewne mankamenty cery, ale również skorygować optycznie kształt twarzy. Makijaż potrafi także podciągnąć opadnięte powieki. Często, zamiast stosować kosztowne zabiegi w salonach medycyny estetycznej, wystarczy odpowiednio się umalować. Dowód mają Państwo w portfolio z metamorfozami. Efekty prac wizażystki przechodzą najśmielsze oczekiwania.

Niestety często zdarza się tak, że skórne niedoskonałości są powodem braku pewności siebie. W skrajnych wypadkach obniżenie samooceny jest tak duże, że prowadzi do depresji. Warto w takich sytuacjach pamiętać, że makijaż nie jest przecież niczym bolesnym. Może natomiast zadziałać niczym wizyta u terapeuty. Z pomocą zawodowej wizażystki łatwiej podnieść pewność siebie i odzyskać dobre samopoczucie.

Czasami zmiana makijażu może być jak zmiana fryzury. Stanowi powiew świeżości. Pozwala nam spojrzeć na siebie z innej strony. Nie macie czasami ochoty wyjść na chwilę ze swojej skóry? Za sprawą sprawnej ręki wizażystki możecie wejść w nową, bardziej promienną i gładką skórę.

Wizyta w Face Fabric to także doskonały pomysł na wieczór z przyjaciółką. Pozwólcie sobie na odrobinę szaleństwa i towarzyszcie sobie w trakcie metamorfozy. Jesteśmy przekonane, że dzięki makijażowi z przytupem i odmienionym, bardziej pozytywnym  nastawieniem wkroczycie w kolejny dzień. Metamorfozy Face Fabric, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zmieniają nie tylko Wasze odbicie w lustrze, ale również to, jak patrzycie na otaczający Was świat.

Odpowiednio wykonany make up potrafi powiększyć optycznie zarówno oczy, jak i usta. Wizaż pomaga wyostrzyć kontur twarzy i podkreślić kości policzkowe. Nasza wizażystka wyposażona jest w cały arsenał technik, które pomogą przejść metamorfozę w bezbolesny sposób, dorzucając szeroki uśmiech w gratisie. Korzystając z usług Face Fabric jesteście w stanie zaoszczędzić sporo czasu. Która z kobiet w dzisiejszym zabieganym świecie może poświęcić godziny na wykonanie perfekcyjnego makijażu? Dzięki naszej ofercie nie tylko nie marnujecie czasu na jego wykonanie, ale również nie musicie uczyć się niełatwych, specjalistycznych technik wizażu. Zdajcie się na profesjonalistkę, która gwarantuje satysfakcjonujące rezultaty. Ich potwierdzeniem będą zapewne przeciągłe spojrzenia mężczyzn, szukające schronienia w cieniu pokrywającym Wasze powieki.

Zapomnijcie o niedoskonałościach, niech nie zaprzątają Wam głów. Przejdźcie na drugą stronę magicznego lustra i zajmijcie się realizacją wielkich planów. Pomocą będzie dla Was promienny makijaż, który rozświetli nawet najbardziej ponury wieczór.

Face Fabric to doskonały wybór przed istotną uroczystością, kiedy bardzo zależy Wam na nienagannym wizerunku. Makijaż wykonany przez naszą wizażystkę może być również skutecznym orężem podczas biznesowych spotkań. Będzie też doskonałą niespodzianką dla Waszego partnera, a z pewnością dostarczy Wam masę pozytywnej energii. Metamorfoza wykreowana przez specjalistę potrafi mieć naprawdę duży wpływ na jakość życia. Pamiętajcie o tym, kiedy Wasze odbicie w lustrze stanie się widokiem, którego wolałybyście unikać. Już dziś poznajcie kobiety, które nam zaufały i zobaczcie jaką przeszły przemianą. Nie była to wyboista droga, a raczej spacer w asyście naszej wysoko wykwalifikowanej wizażystki.

Katarzyna Woźniak w swojej bogatej karierze współpracowała z wieloma znanymi osobistościami. W jej portfolio znajdują się między innymi osoby takie, jak:

  • Maja Sablewska
  • Ewa Ewart
  • Patricia Kazadi
  • Anna Stańko

Skoro one zaufały naszej wizażystce, możecie zdać się na ich wybory i dzięki tej samej wprawnej ręce Katarzyny będziecie mogły poczuć się, jak gwiazdy. Na pewno uświetnicie niejedną wystawną imprezę.

Stosujemy kosmetyki tylko z najwyższej półki, które dostosowane są również do wrażliwej cery. Zapewniamy w 100% bezpieczny makijaż z najwyższej półki. W Face Fabric korzystamy z kosmetyków takich marek, jak:  Mac, Urban Decay, Marc Jacobs, The Balm, Benefit, Dior itp. Poza wysokim poziomem umiejętności, najlepszego asortymentu, oferujemy również przyjazną, rodzinną atmosferę. Jest ona istotna, bo metamorfozy potrafią dostarczać sporej dawki adrenaliny, która zawsze zamieniana jest na szeroki uśmiech, kiedy dobiega już końca.

Najlepszym sposobem poznania możliwości naszej wizażystki, jest przejrzenie portfolio. Dzieli Was od tego tylko jedno kliknięcie. Dział metamorfozy znajduje się u dołu strony. Wystarczy kliknąć, a później rezerwować wizytę. Dziękujemy za wizytę, zachęcamy do kolejnych.  Do zobaczenia w naszym salonie!