Fotografia

Jeśli chcą Państwo skorzystać z usług specjalisty w swoim fachu, dobrze Państwo trafili.

Justyna Woźniak jest wysokiej klasy profesjonalistką. Od lat zajmuje się fotografią. Jej specjalnością są sesję Beauty. W tej kategorii zdobyła też wyróżnienie w prestiżowym konkursie Viva Word Press Photo.

W Face Fabric mogą Państwo wziąć udział nie tylko w fachowo wykonanej sesji. Jesteśmy również w stanie do niej Państwa przygotować. Jedną z usług świadczonych przez naszą firmę jest profesjonalny makijaż do sesji zdjęciowych. Połączenie specjalistycznej wiedzy i bogatego doświadczenia z zakresu fotografii i wizażu daje oszałamiający efekt.

CENNIK FOTOGRAF
ZDJĘCIA DO DOKUMENTÓW Cena
Zdjęcie legitymacyjne 20 zł
Zdjęcie legitymacyjne (uczeń / student / emeryt / rencista) 20 zł
Zdjęcie do dowodu 20 zł
Zdjęcie do dowodu (uczeń / student / emeryt / rencista) 20 zł
Zdjęcie do paszportu 20 zł
Zdjęcie do paszportu (uczeń / student / emeryt / rencista) 20 zł
Zdjęcie do dyplomu 4szt/8szt 25/40 zł
Zdjęcie do wizy 30 zł
Korekta zdjęcia 5 zł

Więcej informacji pod numerem telefonu: 601-575-865 lub mailowo: info@facefabric.pl

Do wyboru jest wiele kategorii sesji. Do każdej przygotowujemy się indywidualnie, dostosowując naszą wiedzę i umiejętności do oczekiwań Klienta. Najważniejsza dla nas jest Państwa satysfakcja z końcowego efektu. Nasza fotograf jest pasjonatką, wkłada w sesje całe serce, co widać na zdjęciach. Zachęcamy do zapoznania się z rodzajami sesji dostępnymi w ofercie:

Sesje indywidualne 

Każdy z nas jest niepowtarzalną jednostką. W Face Fabric umiejętnie uwydatnimy i uwiecznimy to, co czyni Was wyjątkowymi. Sesje indywidualne wykonywane są w kameralnej atmosferze. Dbamy o to, by Klienci czuli się u nas komfortowo. Przed obiektywem aparatu Justyny zapomnicie o stresie. Efekty jej pracy, często zaskakują Klientów. Daj się zaskoczyć również Ty!

Sesje portretowe 

Z sesji portretowych mogą skorzystać osoby, budujące swoje prywatne portfolio. Zdjęcia wykonane przez profesjonalnego fotografa to obowiązkowy element wyposażenia portfolio każdej osoby zawodowo zajmującej się modelingiem. Gwarantujemy najwyższą jakość. Nasza fotograf w swojej karierze współpracowała już ze znanymi osobistościami. Skoro one jej zaufały, Ty też możesz śmiało oddać się w ręce Justyny.

Sesje biznesowe 

Portrety biznesowe kierowane są do klientów indywidualnych, ale również korporacyjnych. Ich zadaniem jest wizerunkowe wspieranie pracowników. Zdjęcia biznesowe funkcjonują w różnych formatach, zarówno w mediach zewnętrznych, materiałach promocyjnych, jak i wewnętrznych publikacjach firmowych. Stanowią wizytówkę przedsiębiorstwa i pomagają w kreowaniu odpowiedniego employer brandingu.

Sesje ciążowe 

Zdjęcia z tego okresu są niezwykle cenną pamiątką dla każdego rodzica. Tego rodzaju sesje staje się coraz bardziej popularne. Bardzo ważne podczas robienia zdjęć jest podejście do przyszłej mamy. Nasza fotograf dba o to, by nasze Klientki czuły się podczas sesji komfortowo. Uważamy, że kobieta za obiektywem łatwiej znajdzie nić porozumienia z kobietą, która chce uwiecznić swój wyjątkowy stan. Charakter sesji jest odzwierciedleniem rozmowy z Klientką. Zdjęcia najlepiej wykonywać między 6 a 8 miesiącem ciąży. Wówczas kiedy brzuszek jest już wyraźnie zaznaczony. Poza zdjęciami oferujemy również odpowiedni makijaż. Tak szczególna sesja wymaga specjalnego podejścia. Jesteśmy tego doskonale świadomi.

Sesje macierzyńskie 

Wspólna sesja mamy z małą kruszynką w przyszłości będzie piękną pamiątką zarówno dla rodzica, jak i dziecka. Macierzyństwo to cudowne doświadczenie, które wymaga również wielu wyrzeczeń. Warto uwiecznić ten wyjątkowy okres i powierzyć to zadanie profesjonalistom. Face Fabric, firma prowadzona przez dwie siostry, proponuje przyjazne rozwiązania w rodzinnym klimacie.

Sesje rodzinne 

Specjalna oferta skierowana jest do rodzin. Zdjęcia te są niezwykle wymagające, ale dają też bardzo dużo satysfakcji. Najważniejszym zadaniem naszej fotograf jest przeniesienie pozytywnej energii, która emanuje od rodziny na zdjęcie. Wywiązuje się z niego rewelacyjnie. Poza standardowymi sesjami istnieje również możliwość wyboru sesji tematycznej

Sesje dzieci 

Jeśli chcą państwo uchwycić uśmiech swoich maluszków w malowniczym, bajkowym otoczeniu, zapraszamy do Face Fabric. Okiełznamy nawet najbardziej rozbrykanych urwisów. Dzieci wyczuwają, kiedy wkłada się w coś serce, dlatego uwielbiają współpracę z naszą fotograf. Zdjęcie idealnie nadawało się będzie do powieszenia nad biurkiem w pracy. Pozwoli to nie rozstawać się z Waszą pociechą ani na chwilę.

Sesje komunijne 

Pierwsza komunia to doniosłe wydarzenie w życiu dziecka. Chyba każdy z nas posiada w swoim albumie zdjęcie, które przypomina mu o tym milowym kroku, który wykonał, będąc dzieckiem. Jesteśmy przekonani, że do efektów sesji w Face Fabric, będzie z przyjemnością wracało się w niedalekiej przyszłości.

Sesje narzeczeńskie

Bez wątpienia każdy z Państwa słyszał o sesjach ślubnych, jednak coraz chętniej wybierane są również sesje dokumentujące narzeczeństwo. Dlaczego warto się na nią zdecydować? Takie zdjęcia będą stanowiły niezwykle miłą pamiątkę jeszcze długie lata po ślubie. Fotograf z sesji narzeczeńskiej współpracuje zazwyczaj z parą również podczas sesji ślubnej, dzięki czemu nie jest tylko anonimowym gościem.

portfolio modelki/modela, tancerki/tancerza, hostessy/hosta 

W Face Fabric możecie Państwo również skompletować pełne portofolio, niezależnie od tego, czy zajmujecie się profesjonalnie modelingiem, czy jesteście zawodowymi tancerzami, czy pracujecie jako hostessy albo hości. Portfolio wykonane przez Justynę Woźniak, fotografa pracującego z celebrytami i znanymi osobistościami, gwarantuje najwyższą jakość zdjęć. Nawet jeśli dopiero zaczynacie swoją przygodę z modelingiem lub ze sceną warto zadbać o to, by portfolio było jak najbardziej atrakcyjne. Jest to w końcu przepustka do Waszej kariery.

Sesje ślubne 

Mało jest chwil, które zasługują na towarzystwo migawki aparatu w takim stopniu, jak ślub. Ten szczególny moment w życiu dwójki ludzi wymaga wyjątkowej oprawy. W Face Fabric staramy się dogłębnie poznać oczekiwania młodej pary co do sesji. Oferujemy zdjęcia w kościele podczas ceremonii, asystę fotografa podczas imprezy weselnej. Oczywiście młoda para może skorzystać również z plenerowej sesji. Radość uchwycona na fotografiach będzie fundowała Państwu sentymentalną podróż za każdym razem, kiedy będziecie wracali do zdjęć.

Zanim zdecydują się Państwo na współpracę z nami, polecamy zapoznanie się z portfolio naszej fotograf. Znajduje się ono u dołu strony i jest dowodem nietuzinkowych umiejętności Justyny. W swojej karierze współpracowała między innymi z Anną Muchą, Weroniką Książkiewicz, Patricią Kazadi, Mają Sablewską czy Lesławem Żurkiem. Państwo przed obiektywem naszej fotograf również możecie poczuć się jak gwiazdy, a nawet ulubieni filmowi bohaterowie. Wszystko dzięki możliwości skorzystania z profesjonalnej charakteryzacji przed sesją.

Poza specjalistycznymi sesjami fotograficznymi w ofercie Face Fabric znajdują się również standardowe usługi. Wykonujemy zdjęcia legitymacyjne (do każdego rodzaju legitymacji: uczniowskiej, studenckiej, rencisty, czy emeryta). Proponujemy również zdjęcia do dowodu, paszportu, dyplomu, a także wizy. Komplet usług dopełnia sprawna i niedroga korekta zdjęć.

Nasza fotograf do każdego zadania podchodzi z równym zaangażowaniem, jak na prawdziwego fachowca przystało. Zapraszamy do odwiedzenia Face Fabric!